Котли на дровах

25 апреля 2016

У наші дні, у зв’язку з подорожчанням непоновлюваних джерел енергії (таких, як газ), все більшої популярності серед споживачів набувають твердопаливні котли, зокрема, котли на дровах. В якості палива твердопаливні котли використовують такі недорогі матеріли, як торф, солому, вугілля та деревину. Так як деревина є досить дешевою сировиною для видобутку тепла, котли на дровах вважаються одним із найбільш економічних рішень для опалення осель, офісних приміщень і виробничих об’єктів.

Принцип функціонування опалювальної системи на твердопаливному котлі нічим не відрізняється від роботи системи із газовим чи електричним котлом: гаряча вода подається в радіатори по всьому будинку, що забезпечує опалення всіх приміщень.

Вибрати і купити високоякісні котли на дровах від найкращих світових виробників Ви можете в магазині вентиляційного та опалювального обладнання «Kermi». На сайті нашого магазину Kermi.net.ua Ви обов’язково знайдете котел на дровах, технічні характеристики якого будуть ідеально Вам підходити.